Oświadczenie Luxa

Od zawsze byłem ciekawy tego, jakie tajemnice skrywa życie. Na stronę Kasjopei trafiłem w 2004 roku. Potrzebowałem wyjaśnić sobie, kim jestem, jaki jest cel mojej egzystencji. Świat, w którym żyłem, wydawał mi się okrutny, widziałem problemy i cierpienia innych ludzi, a sam byłem pełen niedoskonałości, które ograniczały mi dostęp do spełnionego i szczęśliwego życia. Postawiłem sobie za hipotezę, że musi istnieć inny świat, który jest zupełnie przeciwny do tego, który zastałem, gdzie jest możliwe istnienie ludzi żyjących w szacunku do innych jak i samych siebie.

Szukałem potwierdzenia w różnych religijnych wierzeniach i systemach filozoficznych. Wychowałem się w rodzinie katolickiej stąd przez pewien czas interesowałem się naukami Kościoła. Jednak w pewnym momencie zrezygnowałem z trwania w Wierze. Nie byłem w stanie uzyskać odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Jak się przekonałem, duchowni nie są zainteresowani Prawdą, lecz trwaniem w dogmatach.

Po tych kilku latach od porzucenia tej religii mogę śmiało powiedzieć, że nauki, które wtedy przyswajałem, utworzyły we mnie negatywne programy, a wierzenia i dogmaty zwyczajnie odwracały moją uwagę od spojrzenia na fakty.

Wracając do Kasjopei. Krok po kroku zacząłem przyswajać materiał publikowany przez Laurę. Wydał on mi się bardzo wartościowy. Czułem, że tkwi w nim wiele pożytecznych informacji, a drogę, którą Laura otworzyła wraz ze swoją pracą, pozwoli na odkrycie wielu uniwersalnych prawd, a bycie ich świadomym jest kluczowe by wzrosnąć na swojej ścieżce.

Przeczucia okazały się trafne. Dzisiaj, wewnątrz spokojny i szczęśliwy, z sentymentem wspominam swoją dotychczas przebytą drogę, na której mogłem swobodnie z korzyścią dla siebie i innych używać tego, co znalazłem na stronach Kasjopei. Nie jeden raz na własnym podwórku przewróciłem się ścierajac kolano i szedłem dalej, ponieważ zawsze trwałem w nadziei, a każde stawiane nowe kroki inspirowane pracą Laury, pomagały mi.

Z ręką na sercu mogę polecić program EE oraz porady dotyczące diety i zdrowia, które możecie znaleźć na Forum Cassiopaea. Tematy poruszane na Forum Cassiopaea pozwalają na zadawanie pytań i rozwianie osobistych wątpliwości oraz rzucają światło na wiele bierzących spraw z otaczającej nas rzeczywistości.

Nie znam osobiście Laury i Arkadiusza oraz ludzi, którzy pracują nad materiałem publikowanym na stronach Kasjopei oraz SOTT, ale jednego jestem pewien, są to ludzie pełni wiedzy, odwagi i Miłości do ludzi. Ciekawe, czym pozytywnym jeszcze nas zaskoczą!

Lux

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.